ETFA NOTEBOOK

    Firmamız Adana'da 10 yıldır Notebook,Laptop büro makinaları konusunda tamir bakım ve servis hizmeti veren, uzman ekibe sahip yuksek teknoloji ekipmanları ile hizmet veren bir kuruluştur. Firmamız ETFA Notebook hizmet verdiği alanlarda öncelikli hedefi kaliteli ve garantili onarım ve işçilik sunmaktır öncelikli hizmet alanlarımız notebook, bakım, onarım, satış, laptop bakım - onarım ve satış, netbook bakım, onarım, satış, pc bakım, onarım, satış, yazıcı, printer bakım onarım, fotokopi bakım, onarım, projeksiyon, bakım onarım, montaj.

    Firmamız Adana'nın her yerine yeride servis vermektedir. Notebook, laptop, yazıcı, fotokopi gibi cihazlarınız yeride servis hizmetimizle aynı gun servis sağlamaktadır, gerektiğinde cihazınızı yerinden alır ve yerine teslim eder.

    Bunun yanı sıra yedek parça satışıda mevcut olup notebook adaptör, laptop adaptör, netbook adaptör, notebook batarya, laptop batarya, netbook batarya, toner dolum, satş, kartuş dolum, satış gibi hizmetleride ayağınıza getirmektedir.

BAZI HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

dell, asus, sony vaio, toshiba, acer, lg, hp, compaq, samsung, casper, packard bell, haier, grundig, msi, lenovo,
AdanaNotebook,Laptop teknik servisi tamiri,Notebook,Laptop servisi, Adana notebook tamiri ve yedek Parça,Notebook,Laptopcı Adana,Notebook,Laptop satış ve sıfır parça,Notebook,Laptop servis,Notebook,Laptop servisi, AdanaNotebook,Laptop tamiri, AdanaNotebook,Laptop tamir, Veri Kurtarma, Kartuş Toner Dolumu, ToplamaNotebook,Laptop, AdanaNotebook,Laptopcı, AdanaNotebook,Laptop tamircisi,Notebook,Laptop tamircisi, AdanaNotebook,Laptop,Notebook,Laptop bakım,Notebook,Laptop donanım, AdanaNotebook,Laptop firmaları, notebook adaptör, laptop adaptör, netbook adaptör, notebook batarya, laptop batarya, netbook batarya ,toner dolum, satş, kartuş
Adana packard bell servisi
Adana toshiba servisi
Adana dell servisi
Adana lenovo servisi
Adana haier servisi
Adana benq servisi
Adana ıbm servisi
Adana nec servisi
Adana lg servisi
Adana grundig servisi
Adana fujitsu siemens servisi
Adana samsung servisi
Adana asus servisi
Adana acer servisi
Adana hp servisi
Adana sony servisi
Adana exper servisi
Adana cbox servisi
Adana msi servisi
Adana casper servisi

0 322 363 64 00

0 532 494 50 56