0 322 363 64 00

0 532 494 50 56

SONY VAIO NOTEBOOK TEKNİK SERVİS Adana


Adana Sony Vaio Tamir
Sony Vaio Notebook Teknik Servisi olarak 13 yıldır hizmet veren firmamız her model Sony Notebook, Netbook serilerine teknik destek sunmaktadır. Zengin yedek parça stoğumuzla parça beklemeden hızlı çözüm yolları sunan firmamız temel olarak müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Notebook tamiri önemli bir konudur ve mutlaka tecrübeli teknisyenler tarafından bilinçli olarak yapılmalıdır. Konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından hassasiyetle onarımı yapılanNotebook,Laptopınız Sony Notebook Teknik Servis garantisi altındadır. İşlem gören arızanın tekrarlaması durumunda servisimizde ücretsiz olarak garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin en donanımlı teknik servis labratuvarına sahip servisimizde son teknoloji ekipmanlarla çalışmaktayız. Notebook tamiri için bırakmış olduğunuzNotebook,Laptopınız gerekli cihazlarla titizlikle incelenir ve % 100 doğru arıza tespiti yapılır. Arıza tespiti sonrası onarım maliyetleri ile ilgili müşteri bilgilendirmesi yapılır. Müşteri onayı alındıktan sonra teknisyenlerimizin verdiği en kısa süre içerisinde tamir işlemi gerçekleşir. Yapılan işlemin sağlıklı olup olmadığının testleri yapılır. Müşteri onayı alınmadan hiçbir işlem yapılmaz. Sony Vaio Notebook Tamiri tecrübe gerektiren bir iştir. 13 yıllık tecrübemizi siz değerli Sony kullanıcılarına sunuyoruz.


Orjinal Sony Vaio Şarj Adaptörü ve Bataryaları Adana Notebook Batarya Servisi Stoklarında. Müşteri talebine göre muadil adaptör ve bataryalar da temin edilir. En verimli sonuç için ETFA Notebook ve Teknoloji Hizmetleri Orjinal Sony ürünlerini önerir. Orjinal batarya ve şarj adaptörleri 6 ay performans, 2 yıl arıza garantilidir.

Sony Vaio Ekran değişim işlemleri de yaklaşık 25 dk içerisinde yapılmaktadır. Her modele uygun LCD, Led ve Ultraslim Led ekran çeşitleri Adana Sony Vaio Teknik Servisi stoklarında mevcuttur. Tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından değişimi yapılan ekranın 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Yedek parça konusunda oldukça fazla çeşit ve seçeneğe sahip olan servisimizde Klavye değişimlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Sony Vaio Klavye Değişimi konusunda hızlı çözümler üretmekteyiz. Yaklaşık olarak 15 dk içerisinde Klavye değişimini gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar kıymetli olduğunu biliyor, zamandan kazandırabilmek için Sony Vaio'nun tüm modellerine uygun klavyeleri stoklarımızda hazır bulunduruyoruz.

Adana Laptop Tamir MerkezindeNotebook,Laptopınızla ilgili tüm arızaların onarımını gerçekleştirmekteyiz. Bunlardan birtanesi de Ekran Kartı Değişimi ve Ekran Çipi değişimleridir. Laptopunuza zarar vermeden özel cihazlarla çip değişimlerini sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz. Çip değişimi yapılan cihazlar Adana Notebook Teknik Servis garantisi altındadır. Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda ücretinizi iade ediyoruz.

Sony Vaio Laptop Teknik Servisi Adana'daNotebook,Laptop performans ayarları, Ram Upgrate, HDD Değişimi gibi işlemleri gerçekleştirerekNotebook,Laptopınızın daha verimli ve daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz.